Po ilgos kovos su skeptikais, Kris ir Paul Scharoun-DeForge 1993 metais pagaliau ištarė vienas kitam „taip“.
Pora, kuriai po ilgos kovos su jų santykiais abejojančiais žmonėmis, per vestuvių ceremoniją 1993 metais pagaliau buvo leista pasižadėti vienas kitam gerbti ir mylėti. Jie išliko vyru ir žmona iki Paul mirties, netrukus po to, kai pora atšventė 25-ąsias vestuvių metines.
Jaunavedžių gyvenimas nedaug skyrėsi nuo kitų normalių porų santuokų. Apie tai rašė svetainė „Shared.com“. Jie pasirinko abi savo pavardes. Scharoun ir DeForge tapo Scharoun-DeForge. Jie dalijosi būstu psichikos negalią turinčių asmenų gyvenamųjų namų komplekse. Ir abu ėjo į darbą. Kris dirbo „Pizza Hut“, o Paul dirbo dirbtuvėse. Jie neturėjo savo vaikų, bet buvo vienos dukterėčios krikštatėviai.
„Jis mane prajuokino. Pažvelgiau jam į akis ir pamačiau savo ateitį. Ir tada aš jam pasiūliau susituokti. Jis pasakė „taip“,“ – interviu sakė Kris.
Tačiau kova dėl to, kad būtų leista abiem nueiti prie altoriaus kaip vyrui ir žmonai, buvo ilga. Valdžia abejojo, ar Kris ir Paul suprato, ką nusprendė padaryti. Šokiuose susipažinusi pora įsimylėjo ir susitikinėti pradėjo jau devintojo dešimtmečio viduryje. Jie susižadėjo 1988 metais. Tačiau jiedu turėjo praeiti ilgus išbandymus, kol galiausiai jiems buvo leista gyventi kartu kaip vyrui ir žmonai.
Kris ir Paul buvo kartu iki pat Paul mirties. Po 25 santuokos metų jie yra Dauno sindromą turinti pora, kuri buvo ilgiausiai susituokusi.
„Jie jautė absoliučiai besąlygišką meilę vienas kitam,“ – sakė Kris sesuo Susan.
Per 26-ąsias poros vestuvių metines Kris ir jos šeima susirinko į Paulo žvejybos vietą Adirondako kalnuose ir išbarstė jo pelenus. Kai ateis jos laikas, Kris paprašė šeimos išbarstyti čia ir jos pelenus, kad jiedu galėtų čia ilsėtis kartu.
Jei šio pasakojimo apie tai, kaip du žmonės rūpinasi vienas su kitu, nepakaks skeptikams nutildyti, toliau pateiktas vaizdo įrašas įrodys, kad ne chromosomų skaičius lemia ar žmogus yra tinkamas mylėti, ar ne.
Vaizdo įrašas: