Dauguma mūsų pradeda savo gyvenimą gimdami mylinčioje šeimoje. Tokioje, kuri rūpinasi mumis nuo pat gyvenimo pradžios ir suteikia mums viską, ko reikia, kad augtume ir tobulėtume.
Deja, Fredžio Figerso atveju taip nebuvo… Tiesą sakant, šio 32-ejų metų jaunuolio gyvenime niekas nevyko „normaliai“.
Fredis buvo rastas gatvėje, kai buvo naujagimis. Jo biologinė motina jį paliko, nes jo nenorėjo.
„Mama mane išmetė, kaip ir kasdien išmeta šiukšles“. – pasakė Fredis.
„Manęs čia net neturėtų būti”, – pridūrė jis.
Laimei, Natanas ir Betty Figgersai norėjo berniuką įsivaikinti ir jį mylėti. Jie atvėrė savo namus mažajam Fredžiui ir tapo jo globėjais, suteikdami jam antrąją galimybę, kurios jam labai reikėjo.
Kaip rašoma Fredžio Figgerso interneto svetainėje: „Nuostabu, kad galėjau sutikti tokius žmones ir iki šiol nepažįstu savo biologinių tėvų. Manęs tai niekada net nedomino.”
Talentingas, turintis verslo nuojautą
Kai tik Fredis pradėjo augti, greitai paaiškėjo, kad jis turi gabumų taisyti elektroninius prietaisus. Prieš dešimtąjį gimtadienį jis išardė ir surinko 1989 m. kompiuterį, kurį jam padovanojo tėtis.
Tada, būdamas 12 metų, jis gavo pirmąjį kompiuterių techniko darbą. Vos po trejų metų jis pradėjo kurti debesų duomenų bazę ir dirbo namuose.
Fredis greitai suaugo ir, nors taip ir nebaigė universiteto, įsteigė savo telekomunikacijų bendrovę „Figgers Communications”.
„Esu „Figgers Wireless“, daugiau nei 62,3 mln. dolerių vertės telekomunikacijų bendrovės įkūrėjas ir generalinis direktorius, įmonės, apie kurią galbūt dar negirdėjote,” – rašoma vieno iš jo „YouTube” vaizdo įrašų aprašyme.
Naudingi sprendimai sergantiems žmonėms
Tačiau tai dar ne viskas, ką Figgersas darė bandydamas savo kūrybiškumą. Dar būdamas mažas berniukas, jis pradėjo išradinėti prietaisus, kad padėtų savo įtėviui, sergančiam Alzheimerio liga.
Į batus, kuriuos dėvėjo jo tėtis, jis įdėjo dvipusio ryšio įrenginį ir GPS lokatorių. Taip Figgersas galėjo bet kada nustatyti jo buvimo vietą ir su juo pasikalbėti.
Vėliau Figgersas ėmėsi kurti prietaisus, padedančius diabetikams.
Kaip jis rašė „Facebook“ tinkle: „Diabetas yra rimta visuomenės sveikatos problema, kuri visame pasaulyje artėja prie epidemijos masto. Diabeto atvejų grėsmingai daugėja. Visoje šalyje diabetu serga 1 iš 12 suaugusiųjų. Tuo tarpu 2 tipo diabetas taip pat tapo dažna vaikų liga.
Per ilgai didžiosios korporacijos, užsiimančios diabeto gydymu, iš šios baisios ligos uždirbo milijardus dolerių ir tiesiog tyčiojasi iš vartotojų. Savo išradimą lengvai galėtume parduoti bet kuriai medicinos įmonei, tačiau tai tik dar labiau padidintų šią problemą.
Turime išsamų sprendimą, leidžiantį nuotoliniu būdu valdyti diabetą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Tačiau svarbiausia, kad jis yra prieinamas visiems pacientams. ŽMONIŲ GEROVĖ TURI BŪTI SVARBIAU NEGU PELNAS.”
Nėra abejonių, kad Fredžio Figgerso gyvenimo istorija įkvepia. Tikriausiai apie jį išgirsime dar ne kartą.
Gerai padirbėjote, Freddie! Linkime jums kuo didžiausios sėkmės ateityje!
Pasidalinkite šiuo straipsniu, taip padėkodami jam už padarytus darbus.