Visą savo gyvenimą Feng Lulu gyveno su mintimi, kad jos biologiniai tėvai ją pardavė. Ji net neįtarė, kad jos tėvai nesiliovė jos ieškoti. 1989 m. 10 mėnesių Feng Lulu, kurios vardas vėliau buvo pakeistas į Zhang Qianqian, buvo pagrobta iš namų Kinijoje (Xingxiang kaime). Ji neprisimena savo biologinių tėvų. Visą gyvenimą mergina gyveno su mintimi, kad tėvai ją pardavė, – rašo „Newsweek“.
Feng tėvai apie įvykį pranešė policijai, tačiau dėl liudininkų trūkumo ir ribotų techninių galimybių nepavyko rasti vaiko ir jo pagrobėjų pėdsakų. Galbūt Feng niekada nebūtų sužinojusi apie savo praeitį, jei po 32 metų jos šeima nebūtų kreipusis į vietinę Kinijos organizaciją, vykdančią dingusių vaikų paiešką.
Organizacijos darbuotojams pavyko rasti Zhang Qianqian, kuri, kaip buvo manoma, yra jų dingusi duktė.
Kovo pradžioje tyrėjai aplankė merginą, kuri gyvena beveik 500 kilometrų nuo Xingxiang, ir paėmė jos DNR mėginį. Kovo 30 d. tėvai sulaukė teigiamo atsakymo.
Praėjusį penktadienį įvyko ilgai lauktas 33 metų Feng susitikimas su biologiniais tėvais, jaunesniąja seserimi ir dviem broliais, apie kurių egzistavimą ji nė neįtarė. Gimtajame kaime ją pasitiko ir vietiniai gyventojai, kurie buvo girdėję jos istoriją. Susitikimas buvo labai jaudinantis. Tėvai apkabino dukrą ir ilgai verkė, negalėdami patikėti savo laime.
Duodama interviu žurnalistams Feng prisipažino, kad jau seniai įtarė, jog gyvena globėjų šeimoje, tačiau nedrįso apie tai paklausti. Tik prieš trejus metus ji sukaupė drąsos iškelti šią temą. Jie to neneigė ir pasakė Feng, kad jos biologinėje šeimoje yra dar trys už ją vyresnės seserys. Anot jos globėjos, tėvai negalėjo išlaikyti visų vaikų, todėl nusprendė Feng parduoti nevaisingai porai. Tai, ką ji išgirdo, merginą labai nuliūdino.
Vis dėlto, netikėtas policijos apsilankymas viską pakeitė. Žinia, kad biologiniai tėvai dukros ieškojo ilgus dešimtmečius, Feng labai nudžiugino.
Dabar, kai šeima ir vėl kartu, Feng Lulu planuoja dažnai lankytis savo gimtojoje vietovėje, kad „atsigriebtų už prarastą laiką“. Ji tikina, kad jai labai pasisekė, nes pagal statistiką Kinijoje kasmet dingsta nuo 20 iki 70 tūkstančių vaikų (daugiausia berniukų), kurių niekada nepavyksta rasti. 2009 metais Kinijos viešojo saugumo ministerija sukūrė DNR duomenų bazę, kuri jau padėjo suvienyti daugiau nei 6000 šeimų. Dingusių vaikų tėvai taip pat gali kreiptis pagalbos į ne pelno siekiančią organizaciją Baobei Huijia, kuriai jau pavyko atlikti 3647 sėkmingas paieškas.