Romantiški santykiai turėtų džiuginti, linksminti ir kelti nuotaiką, o ne slėgti žmogų. Asmuo gali gerai jaustis dėl esamos sąjungos, gali džiaugtis dėl to, kas įvyko.
Jei taip iš tikrųjų ir yra, viskas puiku. Tačiau kartais galima tiesiog nepastebėti akivaizdžių faktų, nekreipti dėmesio į problemas, kurios iškyla sąjungoje.
Bet kokiu atveju reikia kalbėti apie problemas. Be to, gali būti aiškių požymių, rodančių, kad reikėtų persvarstyti požiūrį į esamus santykius.
Pasitikėjimo stoka
Nepasitikėjimas yra blogas pagrindas kurti santykius. Partneris gali imti tikrinti socialinės žiniasklaidos paskyras, skambučių sąrašus, skaityti svetimas žinutes.
Visa tai galima sutikti tik nesveikoje sąjungoje. Be to, antroji pusė gali priimti svarbius sprendimus ir nepasitarti su savo partneriu. Tai taip pat gali indikuoti pasitikėjimo stoką, kurią reikėtų pašalinti.
Pagarbos trūkumas
Konfliktai turi būti sprendžiami diskusijomis. Jei partneriai turi tarpusavio nuoskaudų, jei nuolat ginčijasi ir skundžiasi vienas kitu, jų santykiai negali būti vadinami sveikais.
Vargu ar poros laukia laiminga ateitis be galimybės pasiekti susitarimą.
Pripažinimo stoka
Kiekvienas žmogus turi trūkumų. Jei jie buvo žinomi santykių pradžioje, jei jie buvo priimtini, laikui bėgant niekas neturėtų keistis.
Jei taip vis dėlto nutiktų, laikui bėgant atstumas tarp partnerių ims tik didėti. Jie nesijaus vieningi, nesuteiks vienas kitam jokios paramos.
Saugumo jausmo trūkumas
Emocinis artumas be saugumo jausmo negali egzistuoti. Svarbu, kad partneriai būtų užtikrinti vienas kitu ir savo jausmais. Jei jie negali pasakyti, kad neabejoja jausmais, akivaizdu, kad tai jau yra problema.
Tuomet bus nuolatinė baimė, netikrumas dėl ateities, su kuo tiesiog bus neįmanoma gyventi.
Šie požymiai rodo, kad atėjo laikas spręsti santykių egzistencinę problemą. Turite iš naujo apsvarstyti savo požiūrį į juos ir imtis veiksmų jiems pagerinti.