Pirmadienis, 21 liepos, 2025

Naujausi

Ar siurbiant dulkių siurbliu iš jo sklinda nemalonus kvapas? Tereikia paprasto triuko, ir dulkių siurblys bus kaip naujas!

Dulkių siurblys sukurtas tam, kad jūsų namai būtų daug švaresni. Bet ką daryti, jei jūsų dulkių siurblys skleidžia nemalonų kvapą? Iš kur sklinda nemalonus dulkių siurblio kvapas? Taip pat parodysime, kaip jo atsikratyti.

Iš kur atsiranda nemalonus dulkių siurblio kvapas?

Siurblys gali skleisti daugybę skirtingų kvapų. Dažniausiai jis skleidžia tokį kvapą:

  • Šunų / šlapių šunų plaukų, šunų išmatų – tai dažnas atvejis, jei siurbiate daug šunų plaukų;
  • Drėgmės – paprastai tai būna dėl įvairių skysčių siurbimo. Vėliau jų likučiai susimaišo su dulkėmis dulkių siurblyje ir pradeda pūti;
  • Degėsių kvapas – gali reikėti pakeisti dulkių siurblio dalį;
  • Pelėsių kvapas – dažnai dėl senų, užsikimšusių filtrų arba senų nešvarumų konteineryje;
  • Supuvusio kiaušinio kvapas – ši problema gali atsirasti dėl šiukšlių konteineryje pūvančių nešvarumų.

Verta stabtelėti ir pažvelgti, kaip veikia dulkių siurblys. Siurblys įsiurbia orą, kad būtų galima susiurbti nešvarumus. Šis oras patenka į dulkių siurblį ir filtruojamas, kad būtų pašalintos smulkios dulkių dalelės. Filtruotas oras vėl išeina iš dulkių siurblio. Taigi, jei dulkių siurblyje yra kažkokio kvapo, jis pasklis išpučiant orą.

Kaip atsikratyti nemalonaus dulkių siurblio kvapo?

Paprasčiausias būdas atsikratyti nemalonių kvapų – naudoti valgomąją sodą. Daugeliu atvejų tai tiks, jei dulkių siurblys nėra visiškai užsikimšęs ir jo nereikia visapusiškai išvalyti. Tuomet vien soda nepadės, ir teks pasiraitoti rankoves ir imtis rimto darbo.

Tačiau 90% atvejų pakanka įjungti dulkių siurblį įprastu režimu ir susiurbti ant grindų išbarstytą sodą (pageidautina, kad jos būtų tiek, kiek telpa viename pakelyje. To turėtų visiškai pakakti). Dėl sodos savybių ji turėtų pakankamai gerai susidoroti su dulkių siurblyje esančiomis bakterijomis ir mikrobais. Kartu ši medžiaga yra saugi jūsų prietaiso vidui ir jokiu būdu jo nesugadins. Taigi, vienintelis dalykas, kurį reikia padaryti po to, kai soda patenka į vamzdį, yra leisti jai kelias valandas pabūti prietaise (kai kurie rekomenduoja 24 valandas, tačiau, pasak daugumos ekspertų, tiek laiko laukti nereikia).

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Merkurijaus retrogradas: ką reikia žinoti šiuo laikotarpiu

Laikotarpis nuo liepos 17 iki rugpjūčio 11 dienos 2025-aisiais žinomas kaip Merkurijaus retrogradas. Tai metas, kai, pasak astrologų, planetos judėjimo pokyčiai veikia mūsų kasdienybę...

Kaip Zodiako ženklai išgyvena pavydą: astrologiniai niuansai

Pavydas – tai jausmas, kurį per gyvenimą patiria kone kiekvienas. Jis gali pasireikšti tiek artimuose santykiuose, tiek tarp visiškai svetimų žmonių. Šis sudėtingas emocinis...
---