Trečiadienis, 14 gegužės, 2025

Naujausi

Kur panaudoti senus dantų šepetėlius?

Dantų šepetėlį reikėtų keisti kas 3 mėnesius. Deja, tokias rekomendacijas pateikiantys odontologai nenurodo, ką daryti su šepetėliais, kurie jau nebetinkami naudoti pagal paskirtį. Vis dėlto, kiekviena patyrusi šeimininkė puikiai žino, kad senus dantų šepetėlius galima labai daug kur pritaikyti: juos galima naudoti dėmių šveitimui, skalbimo mašinos valymui, ir t.t.

Namų šeimininkės dažnai naudoja specialias priemones, skirtas įveikti įsisenėjusias dėmes. Jas pašalinti bus kur kas paprasčiau, jei pirmiausia pamirkysite drabužius, užtepsite specialios priemonės dėmių šalinimui, ir tuomet dėmę pašveisite senu dantų šepetėliu.

Dantų šepetėlis pravers ir tuomet, kai tenka šveisti įvairius paviršius. Sudrėkinkite dantų šepetėlį, užberkite sodos ir nušveiskite nešvarumus.

Jei po oda pateko rakštis, ant drėgnų šepetėlio šerelių užberkite kepimo sodos ir šiek tiek patrinkite odą.

Seni dantų šepetėliai taip pat gali praversti ir dažant plaukus. Jums tereikia tolygiai užtepti plaukų dažus, ir netrukus galėsite džiaugtis tikrai puikiu rezultatu.

Dantų šepetėlis gali praversti ir šukuojant antakius ar blakstienas. Taip pat jis puikiai tinka ir įvairių gelių bei serumų tepimui. Jei nuolatos tenka tramdyti netvarkingas plaukų sruogas, ant dantų šepetėlio papurkškite šiek tiek plaukų lako, ir juo suglotninkite plaukus.

Senas dantų šepetėlis pravers atliekant lūpų šveitimo procedūrą. Alyvuogių aliejų sumaišykite su cukrumi, užtepkite ant dantų šepetėlio ir įmasažuokite į lūpas. Vos po trijų minučių lūpos taps kur kas švelnesnės!

Įdomūs video

Taip pat skaitykite:

Mokslininkai nustatė, kuriame amžiuje žmonės jaučiasi laimingiausi

Dažnai manoma, kad jaunystė yra pats laimingiausias gyvenimo etapas, tačiau nauji tyrimai rodo visai ką kita. Tiesą sakant, žmonės jaučiasi laimingiausi ne dvidešimties, kaip...

Kodėl skrendant niekada nereikėtų sėdėti sukryžiavus kojas: paaiškina ekspertas

Įprotis lėktuve sėdėti sukryžiavus kojas gali atrodyti patogus, tačiau sveikatos specialistai perspėja – toks sėdėjimo būdas ne tik skatina nugaros ir sąnarių skausmus, bet...
---