Sužinokite, kaip valyti televizoriaus ekraną. Naudodami paprastą triuką pašalinsite ant prietaiso nusėdusias dulkes. Jos daugiau nebekankins jūsų saulėtomis dienomis.
Šiais laikais namuose turime vis didesnius televizorius. Dėl to mūsų žiūrimų filmų ar programų kokybė yra daug geresnė. Tačiau ant didelių ekranų taip pat nusėda daug daugiau dulkių, kurios, deja, yra labai gerai matomos. Kaip veiksmingai išvalyti šią labai jautrią televizoriaus dalį jos nepažeidžiant?
Kuo reikėtų valyti televizoriaus ekraną?
Turite žinoti, kad ekranas yra gana subtilus ir turite būti atsargūs, kad jo nepažeistumėte – net ir netyčia pasirinkę netinkamą ploviklį. Visų pirma nenaudokite produktų, kurių sudėtyje yra alkoholio (pvz., dezinfekavimo priemonių, stiklo valiklių ir pan.). Iš parduotuvės lentynos rinkitės priemonę, kurios sudėtyje nėra alkoholio ir kuri taip pat pasižymi antistatinėmis savybėmis (neleidžia dulkėms nusėsti ant valomų paviršių).
Jei propaguojate ekologišką gyvenimo būdą, patys pasigaminkite preparatą visų rūšių ekranams (televizorių, kompiuterių, planšetinių kompiuterių, mobiliųjų telefonų, nešiojamųjų kompiuterių ir t. t.) valyti. Sumaišykite distiliuotą vandenį ir actą buteliuke su purkštuku. Tada užpurkškite preparato ant šluostės ir nuvalykite juo ekraną. Pastebėsite, kad dulkės ir bet kokie nešvarumai greitai pasišalins, o dulkės ne taip gausiai nusės.
Kuo valote televizoriaus ekraną?
Jei jau pasirinkote tinkamą gaminį, dabar pagalvokite apie valymo įrankį. Geriausiai tinka paprasta sausa mikropluošto šluostė. Venkite naudoti kempines, popierinius rankšluosčius ar servetėles. Šios medžiagos gali subraižyti ekrano paviršių. Šluostę visada suvilgykite plovikliu (naudokite tik šiek tiek) – ji turi būti ne šlapia, o šiek tiek drėgna. Niekada nepurkškite valiklio ant monitorių ar ekranų – rizikuojate sugadinti įrangą, nes skystis pateks į netinkamas vietas.
Kaip valant ekraną išvengti dryžių?
Priešingai nei atrodo, tai visai nesudėtinga! Visų pirma, svarbi pati valymo technika. Ekraną valykite tolygiais ir šiek tiek persidengiančiais šluostės judesiais. Judesiai turėtų būti vertikalūs arba horizontalūs – jokiu būdu ne apskritimo formos, nes tai garantuoja dryžių atsiradimą.